fbpx

CLASSES AND WORKING HOURS

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Train&Go
Claudiu Porof
07:15 - 08:00
Train&Go
Maria Stancu
07:15 - 08:00
Train&Go
Claudiu Porof
07:15 - 08:00
Body Shape
Mihaela Murgu
10:30 - 11:30
Functional Training
Maria Stancu
11:30 - 12:30
Burn & Sculpt
Mihaela Bunea
11:30 - 12:30
Fusion Pilates
Mihaela Bunea
12:30 - 13:30
30 Min Abs Workout
Eduard Magdalinis
18:00 - 18:30
All In
Lavinia Sandu
18:30 - 19:30
Body Shape
Mihaela Murgu
18:30 - 19:30
Stunning
Lavinia Sandu
18:30 - 19:30
Tabata Workout
Costel Cosloc
18:30 - 19:30
Burn & Sculpt
Mihaela Bunea
18:30 - 19:30
Total Body Workout
Mihaela Mutu
19:30 - 20:30
Functional Training
Maria Stancu
19:30 - 20:30
All In
Lavinia Sandu
19:30 - 20:30
Pump It
Costel Cosloc
19:30 - 20:30
Fusion Pilates
Mihaela Bunea
19:30 - 20:30
Pilates
Mihaela Mutu
20:30 - 21:30
TRX
Claudiu Porof
20:30 - 21:30
TRX
Claudiu Porof
20:30 - 21:30

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Duminica

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
30 Min Abs Workout
Eduard Magdalinis
18:00 - 18:30

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
All In
Lavinia Sandu
18:30 - 19:30
All In
Lavinia Sandu
19:30 - 20:30

Luni

  • All In Lavinia Sandu
    18:30 - 19:30

Miercuri

  • All In Lavinia Sandu
    19:30 - 20:30
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Body Shape
Mihaela Murgu
10:30 - 11:30
Body Shape
Mihaela Murgu
18:30 - 19:30

Marti

Sambata

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Burn & Sculpt
Mihaela Bunea
11:30 - 12:30
Burn & Sculpt
Mihaela Bunea
18:30 - 19:30

Vineri

Duminica

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Functional Training
Maria Stancu
11:30 - 12:30
Functional Training
Maria Stancu
19:30 - 20:30

Marti

Sambata

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Fusion Pilates
Mihaela Bunea
12:30 - 13:30
Fusion Pilates
Mihaela Bunea
19:30 - 20:30

Vineri

Duminica

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Pilates
Mihaela Mutu
20:30 - 21:30

Luni

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Pump It
Costel Cosloc
19:30 - 20:30

Joi

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Stunning
Lavinia Sandu
18:30 - 19:30

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Tabata Workout
Costel Cosloc
18:30 - 19:30

Joi

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Total Body Workout
Mihaela Mutu
19:30 - 20:30

Luni

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Train&Go
Claudiu Porof
07:15 - 08:00
Train&Go
Claudiu Porof
07:15 - 08:00

Luni

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
Train&Go
Maria Stancu
07:15 - 08:00

Miercuri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
TRX
Claudiu Porof
20:30 - 21:30
TRX
Claudiu Porof
20:30 - 21:30

Marti

  • TRX Claudiu Porof
    20:30 - 21:30

Joi

  • TRX Claudiu Porof
    20:30 - 21:30
Niciun events disponibil!
TIMETABLE

Indoor Cycling

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
Alex Stancu
19:00 - 20:00
Marius Moraru
19:00 - 20:00
Ciprian Rosca
19:00 - 20:00
Alex Stancu
19:00 - 20:00
Ciprian Rosca
19:00 - 20:00
Alex Stancu
20:00 - 21:00
Marius Moraru
20:00 - 21:00
Ciprian Rosca
20:00 - 21:00
Alex Stancu
20:00 - 21:00
Ciprian Rosca
20:00 - 21:00

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
Alex Stancu
19:00 - 20:00
Alex Stancu
19:00 - 20:00
Alex Stancu
20:00 - 21:00
Alex Stancu
20:00 - 21:00

Luni

Joi

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
Ciprian Rosca
19:00 - 20:00
Ciprian Rosca
19:00 - 20:00
Ciprian Rosca
20:00 - 21:00
Ciprian Rosca
20:00 - 21:00

Miercuri

Vineri

Luni Marti Miercuri Joi Vineri
Marius Moraru
19:00 - 20:00
Marius Moraru
20:00 - 21:00

Marti

Niciun events disponibil!

*Pentru programari ne puteti contacta la 0733.412.100

TIMETABLE
Inchide

Aici veti gasi tot ce aveti nevoie pentru un antrenament la sfarsitul caruia sa plecati satisfacuti pe deplin!

Working hours

Luni – Vineri:
07:00 – 22:30

Sambata:
08:00 – 18:00

Duminica:
10:00 – 14:00

 

Our socials
About