fbpx

CLASSES AND WORKING HOURS

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Train&Go
Claudiu Porof
07:15 - 08:00
Train&Go
Maria Stancu
07:15 - 08:00
Train&Go
Claudiu Porof
07:15 - 08:00
Body Shape
Mihaela Murgu
10:30 - 11:30
Functional Training
Maria Stancu
11:30 - 12:30
Burn & Sculpt
Mihaela Bunea
11:30 - 12:30
Fusion Pilates
Mihaela Bunea
12:30 - 13:30
30 Min Abs Workout
Eduard Magdalinis
18:00 - 18:30
All In
Lavinia Sandu
18:30 - 19:30
Body Shape
Mihaela Murgu
18:30 - 19:30
Stunning
Lavinia Sandu
18:30 - 19:30
Tabata Workout
Costel Cosloc
18:30 - 19:30
Burn & Sculpt
Mihaela Bunea
18:30 - 19:30
Total Body Workout
Mihaela Mutu
19:30 - 20:30
Functional Training
Maria Stancu
19:30 - 20:30
All In
Lavinia Sandu
19:30 - 20:30
Pump It
Costel Cosloc
19:30 - 20:30
Fusion Pilates
Mihaela Bunea
19:30 - 20:30
Pilates
Mihaela Mutu
20:30 - 21:30
TRX
Claudiu Porof
20:30 - 21:30
TRX
Claudiu Porof
20:30 - 21:30

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Duminica

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
30 Min Abs Workout
Eduard Magdalinis
18:00 - 18:30

Miercuri

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
All In
Lavinia Sandu
18:30 - 19:30
All In
Lavinia Sandu
19:30 - 20:30

Luni

  • All In Lavinia Sandu
    18:30 - 19:30

Miercuri

  • All In Lavinia Sandu
    19:30 - 20:30
LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Body Shape
Mihaela Murgu
10:30 - 11:30
Body Shape
Mihaela Murgu
18:30 - 19:30

Marti

Sambata

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Burn & Sculpt
Mihaela Bunea
11:30 - 12:30
Burn & Sculpt
Mihaela Bunea
18:30 - 19:30

Vineri

Duminica

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Functional Training
Maria Stancu
11:30 - 12:30
Functional Training
Maria Stancu
19:30 - 20:30

Marti

Sambata

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Fusion Pilates
Mihaela Bunea
12:30 - 13:30
Fusion Pilates
Mihaela Bunea
19:30 - 20:30

Vineri

Duminica

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Pilates
Mihaela Mutu
20:30 - 21:30

Luni

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Pump It
Costel Cosloc
19:30 - 20:30

Joi

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Stunning
Lavinia Sandu
18:30 - 19:30

Miercuri

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Tabata Workout
Costel Cosloc
18:30 - 19:30

Joi

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Total Body Workout
Mihaela Mutu
19:30 - 20:30

Luni

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Train&Go
Claudiu Porof
07:15 - 08:00
Train&Go
Claudiu Porof
07:15 - 08:00

Luni

Vineri

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
Train&Go
Maria Stancu
07:15 - 08:00

Miercuri

LuniMartiMiercuriJoiVineriSambataDuminica
TRX
Claudiu Porof
20:30 - 21:30
TRX
Claudiu Porof
20:30 - 21:30

Marti

  • TRX Claudiu Porof
    20:30 - 21:30

Joi

  • TRX Claudiu Porof
    20:30 - 21:30
Niciun events disponibil!
TIMETABLE

Indoor Cycling

LuniMartiMiercuriJoiVineri
Alex Stancu
19:00 - 20:00
Marius Moraru
19:00 - 20:00
Ciprian Rosca
19:00 - 20:00
Alex Stancu
19:00 - 20:00
Ciprian Rosca
19:00 - 20:00
Alex Stancu
20:00 - 21:00
Marius Moraru
20:00 - 21:00
Ciprian Rosca
20:00 - 21:00
Alex Stancu
20:00 - 21:00
Ciprian Rosca
20:00 - 21:00

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

LuniMartiMiercuriJoiVineri
Alex Stancu
19:00 - 20:00
Alex Stancu
19:00 - 20:00
Alex Stancu
20:00 - 21:00
Alex Stancu
20:00 - 21:00

Luni

Joi

LuniMartiMiercuriJoiVineri
Ciprian Rosca
19:00 - 20:00
Ciprian Rosca
19:00 - 20:00
Ciprian Rosca
20:00 - 21:00
Ciprian Rosca
20:00 - 21:00

Miercuri

Vineri

LuniMartiMiercuriJoiVineri
Marius Moraru
19:00 - 20:00
Marius Moraru
20:00 - 21:00

Marti

Niciun events disponibil!

*Pentru programari ne puteti contacta la 0733.412.100

TIMETABLE
Inchide

Aici veti gasi tot ce aveti nevoie pentru un antrenament la sfarsitul caruia sa plecati satisfacuti pe deplin!

Working hours

Luni – Vineri:
07:00 – 22:30

Sambata:
08:00 – 18:00

Duminica:
10:00 – 14:00

 

Telefon
Our socials
About